Pers

Persvragen kunt u tijdens kantooruren stellen aan de bestuurscommunicatieadviseurs van het college van burgemeester en wethouders. Hieronder vindt u de gegevens van de adviseurs per portefeuille. We streven ernaar persvragen binnen 24 uur te beantwoorden.
Voor persvragen buiten kantoortijden die niet kunnen wachten - pikettelefoon 023 511 5117.
Vragen die geen spoed hebben, kunt u ook per e-mail sturen naar communicatie@haarlem.nl.

drs. J. (Jos) Wienen, burgemeester
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke aangelegenheden, Openbare orde en Veiligheid, Communicatie
Woordvoerder: D. Sijmonsbergen 023 511 4255 | 06 4621 5536 | dsijmonsbergen@haarlem.nl

F. (Floor) Roduner, wethouder PvdA
Portefeuille: Ruimtelijke Ontwikkeling, Grondbeleid, Monumenten, Sociale Zaken, Schulden en Minima
Woordvoerder: W.J.M. Groen | 023 511 4252 |  06 4621 5201 | groenwj@haarlem.nl

drs. MTh (Marie-Thérèse) Meijs, wethouder GLH
Portefeuille: Zorg, Welzijn, Volksgezondheid, Ouderen, Wonen en Cultuur
Woordvoerder: M. van Haaster | 023 511 4269 | 06 4621 5265 | mvanhaaster@haarlem.nl

drs. M. (Merijn) Snoek, wethouder CDA
Portefeuille: Financiën, Sport en Openbare ruimte
Woordvoerder: R. Broekstra | 023 511 4985 | 06 4304 9969 | rbroekstra@haarlem.nl

R.H. (Robbert) Berkhout, wethouder GLH
Portefeuille: Duurzaamheid, Klimaat, Milieu, Mobiliteit en Economie
Woordvoerder: D. Wind 023 511 5110 | 06 2823 5830 | d.wind@haarlem.nl

drs. J. (Jur) Botter, wethouder D66
Portefeuille: Onderwijs, Jeugd, Overheidsparticipatie, Bedrijfsvoering, Dienstverlening en Vastgoed
Woordvoerder: E. Baars 023 511 5731 | 06 2850 1800 | ebaars@haarlem.nl

 

De portefeuilleverdeling van burgemeester en wethouders vindt u op gemeentebestuur.haarlem.nl/Gemeentebestuur/college-van-burgemeester-en-wethouders/.

Nieuwsberichten worden via deze website, Twitter en Facebook verspreid. U kunt zich aanmelden voor een nieuwsalert via www.haarlem.nl/nieuwsberichten-per-e-mail/. Persberichten worden naar de persrelaties verstuurd. Wilt u zich aanmelden voor de perslijst, mail naar: persberichten@haarlem.nl.